PLC-050S070
5S-PLC-050S070
PLC-050S070
LED DRIVER CC AC/DC 24-72V 700MA
Product Description
Series:PLC-050
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:24 ~ 72 V
Current - Output (Max):700mA
Power (Watts):50W
Voltage - Isolation:2kV (2000V)