PLC-050S045D
5S-PLC-050S045D
PLC-050S045D
LED DRIVER CC AC/DC 37-110V
Product Description
Series:PLC-050 D
Type:Constant Current
Topology:AC DC Converter
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:37 ~ 110 V
Current - Output (Max):450mA
Power (Watts):50W
Voltage - Isolation:2kV (2000V)