PLC-040S333D
5S-PLC-040S333D
PLC-040S333D
LED DRIVER CC AC/DC 4-11V 3.33A
Product Description
| Series: | PLC-040 D |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 4 ~ 11 V |
| Current - Output (Max): | 3.33A |
| Power (Watts): | 40W |
| Voltage - Isolation: | 2kV (2000V) |