PLC-040S166D
5S-PLC-040S166D
PLC-040S166D
LED DRIVER CC AC/DC 8-23V 1.66A
Product Description
Series:PLC-040 D
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:8 ~ 23 V
Current - Output (Max):1.66A
Power (Watts):40W
Voltage - Isolation:2kV (2000V)