PLC-040S140D
5S-PLC-040S140D
PLC-040S140D
LED DRIVER CC AC/DC 10-25V 1.4A
Product Description
| Series: | PLC-040 D |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 10 ~ 25 V |
| Current - Output (Max): | 1.4A |
| Power (Watts): | 40W |
| Voltage - Isolation: | 2kV (2000V) |