PLC-040S140
5S-PLC-040S140
PLC-040S140
LED DRIVER CC AC/DC 10-25V 1.4A
Product Description
Series:PLC-040
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:10 ~ 25 V
Current - Output (Max):1.4A
Power (Watts):40W
Voltage - Isolation:2kV (2000V)