PLC-040S105D
5S-PLC-040S105D
PLC-040S105D
LED DRIVER CC AC/DC 12-36V 1.05A
Product Description
Series:PLC-040 D
Type:Constant Current
Topology:AC DC Converter
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:12 ~ 36 V
Current - Output (Max):1.05A
Power (Watts):40W
Voltage - Isolation:2kV (2000V)