PLC-040S070D
5S-PLC-040S070D
PLC-040S070D
LED DRIVER CC AC/DC 18-54V 700MA
Product Description
Series:PLC-040 D
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:18 ~ 54 V
Current - Output (Max):700mA
Power (Watts):40W
Voltage - Isolation:2kV (2000V)