PLC-040S045D
5S-PLC-040S045D
PLC-040S045D
LED DRIVER CC AC/DC 30-89V 450MA
Product Description
Series:PLC-040 D
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:30 ~ 89 V
Current - Output (Max):450mA
Power (Watts):40W
Voltage - Isolation:2kV (2000V)