PLC-040S035
5S-PLC-040S035
PLC-040S035
LED DRIVER CC AC/DC 38-114V
Product Description
Series:PLC-040
Type:Constant Current
Topology:AC DC Converter
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:38 ~ 114 V
Current - Output (Max):350mA
Power (Watts):40W
Voltage - Isolation:2kV (2000V)