PLC-035S245D
5S-PLC-035S245D
PLC-035S245D
LED DRIVER CC AC/DC 5-15V 2.45A
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:5 ~ 15 V
Current - Output (Max):2.45A
Power (Watts):35W
Voltage - Isolation:2kV (2000V)