PLC-035S070D
5S-PLC-035S070D
PLC-035S070D
LED DRIVER CC AC/DC 17-50V 700MA
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:17 ~ 50 V
Current - Output (Max):700mA
Power (Watts):35W
Voltage - Isolation:2kV (2000V)