PLC-035S070
5S-PLC-035S070
PLC-035S070
LED DRIVER CC AC/DC 17-50V 700MA
Product Description
Series:PLC-035
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:17 ~ 50 V
Current - Output (Max):700mA
Power (Watts):35W
Voltage - Isolation:2kV (2000V)