PLC-035S045D
5S-PLC-035S045D
PLC-035S045D
LED DRIVER CC AC/DC 26-78V 450MA
Product Description
Series:PLC-035 D
Type:Constant Current
Topology:AC DC Converter
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:26 ~ 78 V
Current - Output (Max):450mA
Power (Watts):35W
Voltage - Isolation:2kV (2000V)