PLC-025S208D
5S-PLC-025S208D
PLC-025S208D
LED DRIVER CC AC/DC 4-12V 2.08A
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:4 ~ 12 V
Current - Output (Max):2.08A
Power (Watts):25W
Voltage - Isolation:2kV (2000V)