PLC-025S105D
5S-PLC-025S105D
PLC-025S105D
LED DRIVER CC AC/DC 8-24V 1.05A
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:8 ~ 24 V
Current - Output (Max):1.05A
Power (Watts):25W
Voltage - Isolation:2kV (2000V)