PLC-025S070
5S-PLC-025S070
PLC-025S070
LED DRIVER CC AC/DC 12-36V 700MA
Product Description
Series:PLC-025
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:12 ~ 36 V
Current - Output (Max):700mA
Power (Watts):25W
Voltage - Isolation:2kV (2000V)