PLC-025S045D
5S-PLC-025S045D
PLC-025S045D
LED DRIVER CC AC/DC 19-56V 450MA
Product Description
Series:PLC-025 D
Type:Constant Current
Topology:AC DC Converter
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:19 ~ 56 V
Current - Output (Max):450mA
Power (Watts):25W
Voltage - Isolation:2kV (2000V)