LED SuppliesPhihong USA PDA150W-S1A7G
PDA150W-S1A7G
5S-PDA150W-S1A7G
PDA150W-S1A7G
LED DRIVER CC AC/DC 0-89V 1.68A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 120VAC |
| Voltage - Input (Max): | 277VAC |
| Voltage - Output: | 0 ~ 89 V |
| Current - Output (Max): | 1.68A |
| Power (Watts): | 150W |
| Voltage - Isolation: | 4.242kV (4242V) |