LED SuppliesPhihong USA PDA125W-2A8F
PDA125W-2A8F
5S-PDA125W-2A8F
PDA125W-2A8F
LED DVR CC AC/DC 34-44.6V 2.8A
Product Description
| Series: | - |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 304VAC |
| Voltage - Output: | 34 ~ 44.6 V |
| Current - Output (Max): | 2.8A |
| Power (Watts): | 125W |
| Voltage - Isolation: | 4.242kV (4242V) |