LED SuppliesPhihong USA PDA125W-1A4F
PDA125W-1A4F
5S-PDA125W-1A4F
PDA125W-1A4F
LED DRIVER CC AC/DC 67-89.3V
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 304VAC |
| Voltage - Output: | 67 ~ 89.3 V |
| Current - Output (Max): | 1.4A |
| Power (Watts): | 125W |
| Voltage - Isolation: | 4.242kV (4242V) |