LED SuppliesPhihong USA PDA125B-24VF
PDA125B-24VF
5S-PDA125B-24VF
PDA125B-24VF
LED DRIVER CV AC/DC 24V 5.2A
Product Description
| Series: | - |
| Type: | Constant Voltage |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 304VAC |
| Voltage - Output: | 24V |
| Current - Output (Max): | 5.2A |
| Power (Watts): | 125W |
| Voltage - Isolation: | 4.242kV (4242V) |