LED SuppliesPhihong USA PDA100B-24VG
PDA100B-24VG
5S-PDA100B-24VG
PDA100B-24VG
LED DRIVER CV AC/DC 24V 4.1A
Product Description
| Series: | - |
| Type: | Constant Voltage |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 304VAC |
| Voltage - Output: | 24V |
| Current - Output (Max): | 4.1A |
| Power (Watts): | 100W |
| Voltage - Isolation: | 4.242kV (4242V) |