LED SuppliesPhihong USA PDA100B-1A8GB
PDA100B-1A8GB
5S-PDA100B-1A8GB
PDA100B-1A8GB
LED DRIVER CC AC/DC 34-57V 1.75A
Product Description
| Series: | - |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 108VAC |
| Voltage - Input (Max): | 304VAC |
| Voltage - Output: | 34 ~ 57 V |
| Current - Output (Max): | 1.75A |
| Power (Watts): | 100W |
| Voltage - Isolation: | 4.242kV (4242V) |