LED SuppliesPhihong USA PDA080W-700G
PDA080W-700G
5S-PDA080W-700G
PDA080W-700G
LED DVR CC AC/DC 90-114V 700MA
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 304VAC |
| Voltage - Output: | 90 ~ 114 V |
| Current - Output (Max): | 700mA |
| Power (Watts): | 80W |
| Voltage - Isolation: | 4.242kV (4242V) |