LED SuppliesPhihong USA PDA080W-48VG
PDA080W-48VG
5S-PDA080W-48VG
PDA080W-48VG
LED DRIVER CV AC/DC 48V 1.67A
Product Description
| Series: | PDA |
| Type: | Constant Voltage |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 304VAC |
| Voltage - Output: | 48V |
| Current - Output (Max): | 1.67A |
| Power (Watts): | 80W |
| Voltage - Isolation: | 4.242kV (4242V) |