LED SuppliesPhihong USA PDA080W-1A0G
PDA080W-1A0G
5S-PDA080W-1A0G
PDA080W-1A0G
LED DRIVER CC AC/DC 50-76V 1A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 304VAC |
| Voltage - Output: | 50 ~ 76 V |
| Current - Output (Max): | 1A |
| Power (Watts): | 80W |
| Voltage - Isolation: | 4.242kV (4242V) |