LED SuppliesPhihong USA PDA080B-1A6G
PDA080B-1A6G
5S-PDA080B-1A6G
PDA080B-1A6G
LED DRIVER CC AC/DC 34-48V 1.67A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 304VAC |
| Voltage - Output: | 34 ~ 48 V |
| Current - Output (Max): | 1.67A |
| Power (Watts): | 80W |
| Voltage - Isolation: | 4.242kV (4242V) |