LED SuppliesPhihong USA PDA075W-T700G
PDA075W-T700G
5S-PDA075W-T700G
PDA075W-T700G
LED DRIVER CC AC/DC 28-33V .7A
Product Description
| Series: | PDA |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 3 |
| Voltage - Input (Min): | 108VAC |
| Voltage - Input (Max): | 304VAC |
| Voltage - Output: | 28 ~ 33 V |
| Current - Output (Max): | 700mA |
| Power (Watts): | 75W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |