LED SuppliesPhihong USA PDA060W-1A6B
PDA060W-1A6B
5S-PDA060W-1A6B
PDA060W-1A6B
LED DRIVER CC AC/DC 26-38V 1.6A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 26 ~ 38 V |
| Current - Output (Max): | 1.6A |
| Power (Watts): | 60W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |