LED SuppliesPhihong USA PDA060W-1A4B
PDA060W-1A4B
5S-PDA060W-1A4B
PDA060W-1A4B
LED DRIVER CC AC/DC 30-43V 1.4A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 30 ~ 43 V |
| Current - Output (Max): | 1.4A |
| Power (Watts): | 60W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |