LED SuppliesPhihong USA PDA060W-1A0B
PDA060W-1A0B
5S-PDA060W-1A0B
PDA060W-1A0B
LED DRIVER CC AC/DC 39-56V 1.07A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 39 ~ 56 V |
| Current - Output (Max): | 1.07A |
| Power (Watts): | 60W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |