LED SuppliesPhihong USA PDA060B-700B
PDA060B-700B
5S-PDA060B-700B
PDA060B-700B
LED DRIVER CC AC/DC 60-86V .7A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 60 ~ 86 V |
| Current - Output (Max): | 700mA |
| Power (Watts): | 60W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |