LED SuppliesPhihong USA PDA041B-700B
PDA041B-700B
5S-PDA041B-700B
PDA041B-700B
LED DRIVER CC AC/DC 39-54V .7A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 120VAC |
| Voltage - Input (Max): | 277VAC |
| Voltage - Output: | 39 ~ 54 V |
| Current - Output (Max): | 700mA |
| Power (Watts): | 40W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |