LED SuppliesPhihong USA PDA040W-700B
PDA040W-700B
5S-PDA040W-700B
PDA040W-700B
LED DVR CC AC/DC 37.8-54V 700MA
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 100VAC |
| Voltage - Input (Max): | 277VAC |
| Voltage - Output: | 37.8 ~ 54 V |
| Current - Output (Max): | 700mA |
| Power (Watts): | 40W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |