LED SuppliesPhihong USA PDA040W-1A0B
PDA040W-1A0B
5S-PDA040W-1A0B
PDA040W-1A0B
LED DVR CC AC/DC 26.6-38V 1.05A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 100VAC |
| Voltage - Input (Max): | 277VAC |
| Voltage - Output: | 26.6 ~ 38 V |
| Current - Output (Max): | 1.05A |
| Power (Watts): | 40W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |