LED SuppliesPhihong USA PDA040B-24VB
PDA040B-24VB
5S-PDA040B-24VB
PDA040B-24VB
LED DRIVER CV AC/DC 24V 167A
Product Description
| Series: | PDA |
| Type: | Constant Voltage |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 120VAC |
| Voltage - Input (Max): | 277VAC |
| Voltage - Output: | 24V |
| Current - Output (Max): | 167A |
| Power (Watts): | 40W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |