LED SuppliesPhihong USA PDA040B-1A4B
PDA040B-1A4B
5S-PDA040B-1A4B
PDA040B-1A4B
LED DVR CC AC/DC 18.2-26V 1.4A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 100VAC |
| Voltage - Input (Max): | 277VAC |
| Voltage - Output: | 18.2 ~ 26 V |
| Current - Output (Max): | 1.4A |
| Power (Watts): | 40W |