LED SuppliesPhihong USA PDA040B-1A0B
PDA040B-1A0B
5S-PDA040B-1A0B
PDA040B-1A0B
LED DVR CC AC/DC 26.6-38V 1.05A
Product Description
| Series: | PDA |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 100VAC |
| Voltage - Input (Max): | 277VAC |
| Voltage - Output: | 26.6 ~ 38 V |
| Current - Output (Max): | 1.05A |
| Power (Watts): | 40W |