LED SuppliesPhihong USA PDA037W-350G
PDA037W-350G
5S-PDA037W-350G
PDA037W-350G
LED DRIVER CC AC/DC 22-26.5V
Product Description
| Series: | PDA |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 4 |
| Voltage - Input (Min): | 108VAC |
| Voltage - Input (Max): | 304VAC |
| Voltage - Output: | 22 ~ 26.5 V |
| Current - Output (Max): | 368mA |
| Power (Watts): | 37W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |