LED SuppliesPhihong USA PDA025W-1A4B
PDA025W-1A4B
5S-PDA025W-1A4B
PDA025W-1A4B
LED DRIVER CC AC/DC 6-18V 1.4A
Product Description
| Series: | PDA |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 108VAC |
| Voltage - Input (Max): | 132VAC |
| Voltage - Output: | 6 ~ 18 V |
| Current - Output (Max): | 1.4A |
| Power (Watts): | 25W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |