LED SuppliesPhihong USA PDA025H-350A
PDA025H-350A
5S-PDA025H-350A
PDA025H-350A
LED DRIVER CC AC/DC 45-72V .35A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 108VAC |
| Voltage - Input (Max): | 132VAC |
| Voltage - Output: | 45 ~ 72 V |
| Current - Output (Max): | 350mA |
| Power (Watts): | 25W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |