LED SuppliesPhihong USA PDA025B-48VB
PDA025B-48VB
5S-PDA025B-48VB
PDA025B-48VB
LED DRIVER CV AC/DC 48V 520MA
Product Description
| Series: | PDA |
| Type: | Constant Voltage |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 48V |
| Current - Output (Max): | 520mA |
| Power (Watts): | 25W |
| Voltage - Isolation: | 4.242kV (4242V) |