LED SuppliesPhihong USA PDA025B-2A1B
PDA025B-2A1B
5S-PDA025B-2A1B
PDA025B-2A1B
LED DRIVER CC AC/DC 4-12V 2.08A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 4 ~ 12 V |
| Current - Output (Max): | 2.08A |
| Power (Watts): | 25W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |