LED SuppliesPhihong USA PDA015N-700B
PDA015N-700B
5S-PDA015N-700B
PDA015N-700B
LED DRIVER CC AC/DC 15.05-21.5V
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 108VAC |
| Voltage - Input (Max): | 132VAC |
| Voltage - Output: | 15.05 ~ 21.5 V |
| Current - Output (Max): | 700mA |
| Power (Watts): | 15W |
| Voltage - Isolation: | 1.5kV (1500V) |