LED SuppliesPhihong USA PDA015N-350B
PDA015N-350B
5S-PDA015N-350B
PDA015N-350B
LED DVR CC AC/DC 25.4-42V 350MA
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 108VAC |
| Voltage - Input (Max): | 132VAC |
| Voltage - Output: | 25.4 ~ 42 V |
| Current - Output (Max): | 350mA |
| Power (Watts): | 15W |
| Voltage - Isolation: | 1.5kV (1500V) |