LED SuppliesPhihong USA PDA015N-1A0B
PDA015N-1A0B
5S-PDA015N-1A0B
PDA015N-1A0B
LED DRIVER CC AC/DC 10.5-15V 1A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 108VAC |
| Voltage - Input (Max): | 132VAC |
| Voltage - Output: | 10.5 ~ 15 V |
| Current - Output (Max): | 1A |
| Power (Watts): | 15W |
| Voltage - Isolation: | 1.5kV (1500V) |