LED SuppliesPhihong USA PDA015B-350C
PDA015B-350C
5S-PDA015B-350C
PDA015B-350C
LED DRIVER CC AC/DC 17.5-42V
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 132VAC |
| Voltage - Output: | 17.5 ~ 42 V |
| Current - Output (Max): | 350mA |
| Power (Watts): | 15W |
| Voltage - Isolation: | 3.23kV (3230V) |