LED SuppliesPhihong USA PDA015A-350C
PDA015A-350C
5S-PDA015A-350C
PDA015A-350C
LED DVR CC AC/DC 17.5-42V 400MA
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 211VAC |
| Voltage - Input (Max): | 264VAC |
| Voltage - Output: | 17.5 ~ 42 V |
| Current - Output (Max): | 400mA |
| Power (Watts): | 15W |
| Voltage - Isolation: | 3.95kV (3950V) |