LED SuppliesPhihong USA PDA010N-1A0B
PDA010N-1A0B
5S-PDA010N-1A0B
PDA010N-1A0B
LED DRIVER CC AC/DC 7-10V 1A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 108VAC |
| Voltage - Input (Max): | 132VAC |
| Voltage - Output: | 7 ~ 10 V |
| Current - Output (Max): | 1A |
| Power (Watts): | 10W |
| Voltage - Isolation: | 1.5kV (1500V) |